Фактури

Галерея фактур

CANDIS

Candis є синонімом італійської декоративної продукції: вже понад 50 років компанія пропонуємо стиль та інновації, поставляючи продукцію, яка елегантно прикрашає стіни будинків по всьому світу.

Галерея фактур

COVERIT

Венеціанські штукатурки, марморіно та інші висококласні оздоблювальні матеріали, виконані за допомогою продукції Coverit, використовуються для оздоблення відомих будівель по всьому світу, таких як штаб-квартира New York Times на Манхеттені, музеїв, флагманських магазинів моди, розкішних готелів та приватних резиденцій.

Галерея фактур

TATTOO

Завдяки Tattoo дизайн інтер’єрів переходить у новий творчий вимір. Спеціально розроблений, інноваційний склад продуктів лінії Tattoo дає змогу з небувалою легкістю створювати унікальні креативні колірні ефекти, не вимагаючи великих витрат часу на нанесення безлічі шарів продукту.

Гамма Tattoo пропонує революційні естетичні рішення, серед яких ефект тривимірних світлових відблисків, рельєфні ґрунтовки, що дають змогу «завуалювати» поверхню під найрізноманітніші матеріали та створити ілюзію таких цінних покриттів, як деревина, шкіра, метал і багато іншого.